Savo Original 1,2L

Kód: DEZ022
Značka: SAVO
68 Kč / ks 56,20 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Savo Original pro dezinfekci vody a povrchů v domácnosti a malých provozech. 

Obsah: 1,2 L.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky jeho všestrannému použití je velice oblíbený při dezinfekci podlah, kuchyňského náčiní, sanity. Dále je také vhodný při úpravě vody v bazénech nebo studnách. Spolehlivě likviduje viry, řasy a houby.

Dezinfekce povrchů: 

Na podlahy, kuchyně, sanitární předměty a sanitární keramiku použijte roztok 2 L. přípravku na 9 L. vody (nebo adekvátní poměr k danému úklidovému procesu), nechte působit 30 minut. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.

Dezinfekce užitkové vody ve studnách: 

Dávkujte 60 ml. (1 a půl uzávěru) na 2 m³ vody. Dávku přípravku nejprve rozmíchejte v 9 L. vody (např. v kbelíku), poté zkrápějte vodní hladinu studny. Po 30 minutách od aplikace přípravku je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky.

Dezinfekce vody v bazénech:

Přípravek lze použít jako celosezónní mikrobicidní a protiporostový pro provoz bazénů. Koupat se je možné po 30 minutách od aplikace přípravku. Iniciační dávka pro první zachlorování bazénu je 160 ml. přípravku na 3 m³ vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 9 L. vody (např. v kbelíku) a pak vlijte po částech do bazénu. Pro udržovací dávku pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu dávkujte 80 ml. přípravku na 3 m³ vody každé 2 až 3 dny. Při déle trvajících teplotách vzduchu nad 25ºC a trvalém slunečním svitu je vhodné aplikovat udržovací dávku každý den. Šoková dávka při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšeném provozu dávkujte jednorázově 240 ml. přípravku na 3 m³ vody. 

 

Upozornění:

Nepoužívejte na: eloxovaný hliník a linoleum. V případě pochybností, nového nebo neobvyklého povrchu, barevných ploch nebo lakovaného dřeva, lakovaného kovu, mramoru, vinylu, pochromovaných povrchů (poškozených nebo v nízké kvalitě) a poškozených povrchů přípravek nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. 

Nebezpečí:

Přípravek způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Může být korozivní pro kovy. Pozor! Nepoužívejte s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Uchovávejte v původním balení.
  • Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv /ochranné brýle / obličejový štít.
  • Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.

Při styku s kůží (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži (nebo osprchujte).

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Uniklý produkt odstraňte / seberte.

Likvidace obalu a obsahu: Likvidujte ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován. Zcela vyprázdněný obal odstraňte v souladu s platnou legislativou. 

NEPOŽÍVAT!

Vyrobeno v České republice.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

UFI: JP96-EDQC-90D2-PA9T

Reg. č. SR: bio/313/D/03/11/CCHLP.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidové a čistící prostředky
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: