Náš příběh

Zrodila se myšlenka

Po 6 letech na pozici obchodního zástupce v distribuční společnosti, která byla a dodnes je postavena na korporátním modelu mi bylo jasné, že takto už dál nemohu fungovat. Ještě rok jsem to vydržel a během té doby si v hlavě utříbil myšlenky, jak udělat distribuci zdravotnického materiálu, ošetřovatelské kosmetiky, inkontinence, kompenzačních pomůcek a dalšího zboží moderněji za použití technologií, které jsou běžně dostupné a většina lidí je bez problému ovládá.

Kým jsme byli

V roce 2019 přišla pomyslná poslední tečka, kdy jsem se rozhodl, sebral všechnu odvahu a začal jsem budovat distribuční společnost. Tak, jako mnoho firem jsme začínali, dalo by se říct, v garáži, protože náš první sklad nebyl o moc větší než garáž na auto. Pro začátek nám to ale stačilo. Na začátku se náš tým skládal ze dvou lidí – Tomáše a Martiny. 

Společnými silami jsme postavili první e-shop a začali jsme nabízet naše služby online i offline. První e-shop nám vydržel přibližně 4 měsíce, během kterých jsme vychytali mouchy a postavili jsme e-shop nový. Distribuce se začínala rozbíhat a tak bylo třeba zvětšit prostory našeho skladu a postupně rozšiřovat náš tým.

Jsme distributor zdravotnického materiálu

Dnes, po více než 5 letech budování a fungování distribuční společnosti, si troufám říct, že moje první myšlenka „Dělat distribuci jinak a moderně,” se stala realitou a díky moderním technologiím jsme partnerem mnoha zdravotnických zařízení, poskytovatelům sociálních služeb, lékařům všech odborností, dentálním klinikám a mnohým dalším našim obchodním partnerům.

Naše portfolio se neustále rozrůstá, sklad už máme od začátku třetí a náš tým se průběžně rozšiřuje o nové spolupracovníky, se kterými máme všichni stejný cíl – maximálně uspokojovat potřeby našich zákazníků a být moderní distributor zdravotnického materiálu, ošetřovatelské kosmetiky, inkontinence, kompenzačních pomůcek a dalšího materiálu a zboží. 

Neustále se rozvíjíme

Máme za sebou úspěšný start jakožto distributor zdravotnického materiálu, což vnímáme jako úspěch, ale především jako velký závazek posouvat se neustále dopředu. Technologie jdou vpřed mílovými kroky a my chceme a musíme jít s nimi. Neustále rozvíjíme naše služby, portfolio a schopnosti. Snažíme se být tím, kdo bude udávat směr v distribuci a přiměje celý zkostnatělý aparát k rychlejšímu postupu vpřed. V roce 2022 jsme se pustili například do výroby a distribuce několika našich produktů a budování prémiové značky BASE CARE, která bude, jak všichni věříme, prémiovou značkou zaručující kvalitu za rozumné peníze. 

 

Čeká nás ještě dlouhá cesta, na kterou jsme se s celým týmem vydali a věřím, že se na ni s vámi dříve nebo později potkáme.

 

Za tým BASEMED

Tomáš Hušek
Jednatel a zakladatel

Záznamy nebyly nalezeny...