Jsme partnerem my WORLD - co to přinese Vám

Stali jsme partnerem v největším nákupním společenství na světě. 

Co to znamená pro Vás jakožto naše zákazníky? 

Naše členství v nákupním společenství Vám přináší výhody v podobě peněz zpět z každého nákupu, který u nás a dalších partnerů uděláte. Další výhodou je sbírání nákupních bodů tzv. SHOPING POINTS. Nákupní body můžete poté uplatnit na různé slevy u nás, nebo dalších členů nákupního společenství my WORLD.

Nakupujte online & profitujte
Objevte miliony produktů a eVoucherů a také tisíce online Partnerů, u kterých můžete při každém nákupu získat Cashback a Shopping Points.

Online Partneři
Vyhledejte a vyberte si svůj oblíbený online shop, klikněte poté na "Nyní nakupovat online", nakupte u Partnera a sbírejte automaticky Cashback a Shopping Points.

Produkty
Objevte a vyberte si požadovaný produkt z více než 100 milionů produktů. Jakmile naleznete požadovaný produkt, klikněte na "Přejít na stránky Partnera", objednejte produkt na webové stránce myWorld Partnera a sbírejte Cashback a Shopping Points.

eVoucher
Vyhledejte a objednejte si vybraný eVoucher (digitální dárkovou poukázku) v myWorld App nebo na myworld.com a sbírejte Cashback a Shopping Points. Digitální dárkové poukázky můžete použít pro online i lokální nákupy dle podmínek pro jejich uplatnění.

 

Nakupujte lokálně & profitujte

Objevte tisíce lokálních Partnerů a eVoucherů a získejte Cashback a Shopping Points při každém nákupu. Naskenujte jednoduše své účtenky nebo předložte svoji myWorld Card.

Scan & Go
Nakupujte v obchodech u lokálních Partnerů, naskenujte své účtenky v myWorld App a sbírejte automaticky Cashback a Shopping Points.

myWorld Card
Nakupujte v obchodech u lokálních Partnerů. Otevřete při placení jednoduše svoji myWorld App, předložte QR kód nebo čárový kód a sbírejte Cashback a Shopping Points.

 

eVoucher
Vyhledejte a objednejte si vybraný eVoucher (digitální dárkovou poukázku) v myWorld App nebo na myworld.com a sbírejte Cashback a Shopping Points. Digitální dárkové poukázky můžete použít pro online i lokální nákupy dle podmínek pro jejich uplatnění.

 

Sbírejte Cashback a Shopping Points

Získejte Cashback a Shopping Points za každý nákup na myWorld. Vaše výhody budou automaticky připsány na Váš účet myWorld, jakmile bude Váš nákup dokončen a zaplacen, a to v souladu s příslušnými lhůtami na vrácení a v souladu s dodacími termíny.

 

Cashback
Získejte Cashback při každém nákupu. Pokračujte v nakupování s Cashbackem, který jste nasbírali. Možnost výplaty na Váš bankovní účet od nasbíraných 320 CZK

 

Shopping Points

Za všechny své nákupy sbíráte také Shopping Points. Uplatněte své Shopping Points za Cashback Deals a proměňte je ve skutečný Cashback

 

Cashback Deals: Proměňte své Shopping Points na Cashback

Získejte více Cashbacku

Díky Cashback Deals můžete své Shopping Points proměnit ve skutečné peníze. Užijte si během určitého časového období extra Cashback u vybraných online nebo lokálních Partnerů. Abyste mohli tento dodatečný Cashback získat, bude Vám z Vašeho účtu myWorld automaticky odečten stejný počet Shopping Points.

 

Cashback Deals

Díky Cashback Dealu od našich online nebo lokálních Partnerů můžete své Shopping Points převést na Cashback. Při nákupu s Cashback Dealem budou Vaše Shopping Points automaticky převedeny na Cashback.

 8% Cashback Deal

1Shopping Point = 1 CZK

 

Pokud ještě nejste členem a nečerpáte výhody nákupního společenství my World můžete se nezávazně a zcela bezplatně zaregistrovat ZDE