Pytel LDPE/R 70x110cm 100mi červený (120L)

Kód: PYT011
Značka: CB Medical
17,61 Kč / ks 14,55 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Pytel na odpad LDPE/R 70x110 cm.

- objem 120L 

- 1 ks

- síla 100 mi

- červený

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Představujeme Vám náš revoluční Pytel na nebezpečný odpad - ideální řešení pro bezpečné a efektivní zacházení s kontaminovaným odpadem typu HP 9 infekční,  HP 14 ekotoxický a UN 3291. Díky jeho vysoké kvalitě a odolnosti je tento pytel nepostradatelnou součástí každého zdravotnického zařízení, laboratoře či podniku, který pracuje s nebezpečnými látkami.

Naše pytle na nebezpečný odpad jsou vyrobeny z extrémně odolného materiálu o síle 100 mikrometrů, který zaručuje maximální odolnost proti protržení (kat. č. 18 01 01 Ostré předměty, kat. č. 18 01 03 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce). To vede k snazší manipulaci a eliminaci rizika úniku škodlivých látek do životního prostředí.

Investice do tohoto produktu přinese klid mysli Vám i Vašim zaměstnancům, protože budete mít jistotu, že Váš nebezpečný odpad je bezpečně a efektivně zlikvidován. Navíc, s našimi pytli na nebezpečný odpad ušetříte čas a peníze, protože Vám zajistí rychlou a snadnou manipulaci s odpadem.

5 přesvědčivých a důležitých odrážek:

1. Extrémní odolnost: Pytel na nebezpečný odpad je vyroben z materiálu o síle 100 mikrometrů, který zajišťuje maximální odolnost proti protržení.
2. Bezpečnost: Díky své vysoké kvalitě a odolnosti eliminuje riziko úniku škodlivých látek do životního prostředí a zaručuje bezpečné zacházení s kontaminovaným odpadem.
3. Snadná manipulace: Naše pytle na nebezpečný odpad usnadňují sběr, přepravu a likvidaci nebezpečného odpadu díky jejich pevnosti a odolnosti.
4. Široké využití: Ideální pro zdravotnická zařízení, laboratoře, podniky pracující s nebezpečnými látkami či místa generující kontaminované odpady typu HP 9, HP 14, ekotoxický a UN 3291.
5. Úspora času a peněz: Rychlá a snadná manipulace s odpadem ušetří Váš čas i peníze, zatímco Vám zajistí klid mysli ohledně bezpečného zacházení s nebezpečným odpadem.

Bez potisku "NEBEZPEČNÝ ODPAD" a likvidační průvodkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pytle na odpad
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: