Nasogastrická (žaludeční) sonda Dalhausen 50ks./bal.

Kód: SONDADALH
Značka: Dalhausen
1 639,68 Kč / balení 1 464 Kč bez DPH 32,79 Kč / 1 ks
Na dotaz, skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Nasogastrická žaludeční sonda Dalhausen bez mandrénu.
 
Sterilní výrobek.
 
Balení:50 ks
Třída ZP:IIa
Sterilizace:EO

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nasogastrická žaludeční sonda Dalhausen bez mandrénu je zdravotnickým prostředkem třídy IIa. Průměr  je udáván pomocí Charriérovi stupnice (ozn. Ch.) nebo shodném číslování French (ozn. Fr.): 12 Ch. (Fr.) až 24 Ch (Fr.). Určeno pouze pro lékařské použití. Tento výrobek je pouze na jedno použití, proto nepoužívejte sondu opakovaně a nepokoušejte se jej resterilizovat. Opětovné použití může mít za důsledek infekci a / nebo nespolehlivost.

Sterilní výrobek.

  • Ch 18
  • velké boční otvory
  • délka 80 cm
  • 50 ks

CE 0123

Vezměte na vědomí, že nabídka a informace o produktu nejsou určeny laické veřejnosti, jsou určeny výhradně uvedeným zdravotnickým odborníkům.

Nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, v případě, že by získané informace byly Vámi nesprávně pochopeny, interpretovány či využity pro stanovení diagnózy nebo léčebného postupu ve vztahu ke své osobě či osobám dalším. Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete uvedeným rizikům.

Nákupem prohlašuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, tedy osobou oprávněnou zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro předepisovat nebo vydávat (lékař, lékárník, výdej zdravotnických potřeb, distributor ZP atd.) a seznámil jsem se s výše uvedenými riziky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnický materiál
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: