Rukavice vinylové bez pudru vel. M

Kód: RUKVIN001M
81,87 Kč –24 %
0001568 vinylove rukavice baleni 100 ks 550
81,87 Kč –24 % 61,60 Kč / balení 55 Kč bez DPH 0,62 Kč / 1 ks
Objednáno, skladem do 5-ti prac.dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vinylové nepudrované rukavice. 

Balení: 100 kusů.

Velikost "M".

Při zájmu o větší odběr nás kontaktujte. Připravujeme nové naskladnění, proto se na nás neváhejte obrátit pro bližší informace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylové rukavice jsou nejzákladnější stupeň ochrany. Díky pevnosti materiálu jsou vhodné spíše na krátkodobé použití a v prostředí, kde se nepoužívají chemické látky a rozpouštědla.

Vinylové rukavice jsou vhodné pro práci v suchém prostředí se stabilní teplotou.

Jejich velkou výhodou je pevnost materiálu, který se částečně přizpůsobí ruce uživatele. 

Více informací o vinylových rukavicích můžete získat v našem článku zde

Námi distribuované vinylové rukavice splňují následující normy: 

  • OOP (PPE): osobní ochranná pomůcka kategorie III., EU 2016/425, EN 455, EN 420, testováno dle standartu EN ISO 374 - 1,5 , EN 374 - 2,4 , EN 16523-1:2015
  • Medicínské (Medical): MDR 2017/745, kalsifikace I.

100 kusů obourukých rukavic v balení.

Návod rukavice ZARYS vinil.docx

Při zájmu o větší odběr nás kontaktujte.

Použití: Před použitím zkontrolujte rukavice z hlediska jejich vhodnosti pro zamýšlenou činnost, oblasti použití a související rizika. Vyberte vhodnou velikost pro Vaše ruce. Velikost rukavic se může lišit v důsledku roztažení. Před použitím a také po nasazení rukavic zkontrolujte, zda nedošlo k poškození a nikdy nepoužívejte nevhodné nebo poškozené rukavice! Rukavice jsou určeny pro jedno použití a měly by být pravidelně měněny. Uvedením stupně ochrany nelze učinit žádné prohlášení o skutečné době ochrany na pracovišti, protože použitelnost ovlivňují další faktory, jako například: teploty, oděr nebo koncentrace chemikálií. Tyto rukavice neposkytují ochranu proti ohni, horku, chladu, elektrickému proudu, ionizujícímu záření nebo mechanickému nebezpečí. Při sundávání se nedotýkejte kontaminovaných míst rukavic.

Zvláštní pokyny: Odolnost proti chemikáliím byla testována v laboratorních podmínkách pouze na dlani a vztahuje se pouze na testované chemikálie při uvedených koncentracích. Odolnost se může lišit pro různé chemické koncentrace. Úrovně degradace signalizují změnu odolnosti rukavice při styku s testovanou chemikálií. Ochranný účinek rukavic proti mikroorganismům, jako jsou bakterie, houby a viry, byl testován v laboratorních podmínkách. Při použití může ochranný účinek výrazně poklesnout vlivem mechanického opotřebení, jako např. při pohybu, zaseknutí, oděru nebo chemickém rozkladu. V případě korozivních chemikálií je rozklad nejdůležitějším faktorem při výběru chemické ochranné rukavice. Rukavice mohou u citlivých lidí způsobit alergické reakce. Zvláštní opatrnost se doporučuje v případě známé přecitlivělosti. Ochranné rukavice by se neměly nosit pokud existuje nebezpečí zachycení v rotujících součástech stroje. 

Skladování: Rukavice musí být skladovány správně, tj. v krabicích v chladných a suchých místnostech. Teplu, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu se musíte vyhnout! Skladujte při teplotách od -10˚C do max. +40˚C.

Doba použitelnosti (expirace): Rukavice jsou trvanlivé za uvedených podmínek 5 let po datu výroby. Doby expirací jsou vždy uvedeny na obalu.

Likvidace: Likvidace podle platných předpisů o odpadech. Chemicky kontaminované rukavice by měly být likvidovány v souladu s předpisy o příslušných chemických látkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: