Infuzní souprava Black-Storm IS-103

Kód: ISET001
Novinka
Značka: Black storm
248,64 Kč / balení 222 Kč bez DPH 9,95 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Soupravy slouží k terapeutickému podávání infuzních roztoků a injekčních roztoků z lahví nebo plastových vaků působením gravitace do žíly pacienta.

Balení obsahuje 25 kusů.

Sterilní výrobek.

Zdravotnický prostředek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soupravy slouží k terapeutickému podávání infuzních roztoků a injekčních roztoků z lahví nebo plastových vaků působením gravitace do žíly pacienta.

  • Sterilizováno: ethylenoxid (EO)
  • Užití při infúzní terapii
  • Zdravotnický prostředek

Baleno:

  • 25 ks v balení

CE 0123

 

Beru na vědomí, že nabídka a informace o produktu nejsou určeny laické veřejnosti, jsou určeny výhradně uvedeným zdravotnickým odborníkům.

Nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, v případě, že by získané informace byly Vámi nesprávně pochopeny, interpretovány či využity pro stanovení diagnózy nebo léčebného postupu ve vztahu ke své osobě či osobám dalším. Pokud vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete uvedeným rizikům.

Nákupem prohlašuji, že jsem odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, tedy osobou oprávněnou zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro předepisovat nebo vydávat (lékař, lékárník, výdej zdravotnických potřeb, distributor ZP atd.) a seznámil jsem se s výše uvedenými riziky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Infuzní stojany a infuzní soupravy a příslušenství
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: