Mercator Medical Nitrylex classic Vyšetřovací nitrilové rukavice bez pudru 100ks

Kód: RUKNITMERC/S RUKNITMERC/M RUKNITMERC/L RUKNITMERC/XL RUKNITMERC/XS Zvolte variantu
72,20 Kč / balení 64,46 Kč bez DPH 0,72 Kč / 1 ks 0,72 Kč / 1 ks 0,72 Kč / 1 ks 0,72 Kč / 1 ks 0,72 Kč / 1 ks
Zboží před naskladněním, dodání do 3 - 7 dnů Zboží před naskladněním, dodání do 3 - 7 dnů Zboží před naskladněním, dodání do 3 - 7 dnů Skladem Zboží před naskladněním, dodání do 3 - 7 dnů Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 18.6.2024 26.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Nitrilové vyšetřovací rukavice Nitrylex® classic jsou určené k ochraně před viry, bakteriemi, tekutinami.

Balení obsahuje 100 kusů obourukých, jednorázových a nesterilních rukavic.

CE2777

Při zájmu o větší odběr nás kontaktujte a získejte velkoobchodní ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Nitrylex® classic – vyšetřovací nitrilové rukavice bez pudru, které představují optimální spojení ochrany, pohodlí a výkonu. Tyto rukavice jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly vynikající ochranu před viry, bakteriemi a tekutinami, což je činí ideální volbou pro širokou škálu profesionálních aplikací, od zdravotnictví přes potravinářství až po průmysl. Díky svému nitrilovému složení jsou rukavice bezpečnou alternativou pro osoby s alergií na latex a nabízejí komfort i při dlouhodobém nošení.

Klíčové vlastnosti:

  • Maximální ochrana: Nitrilový materiál poskytuje vynikající bariérovou ochranu proti patogenům a chemikáliím, včetně průniku virů a bakterií.
  • Hypoalergenní materiál: Bez obsahu latexových proteinů, které mohou vyvolávat alergické reakce, což zajišťuje bezpečné použití pro všechny uživatele.
  • Pohodlí a flexibilita: Navrženy pro snížení únavy rukou při dlouhodobém nošení, nabízí výjimečnou flexibilitu a hmatovou citlivost.
  • Univerzální použití: Ideální pro širokou škálu aplikací – od zdravotnictví, přes sociální služby a potravinářství, až po těžký průmysl.
  • Splnění přísných norem: Rukavice splňují množství mezinárodních a evropských norem, včetně EN ISO a ASTM standardů, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a spolehlivost.

Objednejte si nyní Nitrylex® classic a zabezpečte si nejen ochranu, ale i pohodlí a spolehlivost pro vaši každodenní práci!

Více informací a pár rad jak vybrat správné nitrilové rukavice najdete v našem článku zde

Rukavice jsou vhodné pro použití v: 

  • Zdravotnictví
  • Sociální služby
  • Potravinářství
  • Průmysl

Splňující normy:

Medical (MD): EN ISO 15223-1, EN ISO 20417, EN 455-1, EN 455-2, EN 455-3, EN 455-4.

OOP (PPE): EN ISO 21420, EN ISO 374-1 (EN ISO 374-1:2016+A1:2018/TYPE B, ASTM D6978 - splňují a jsou určeny ke styku s léčivy při chemoterapii), EN ISO 374-2, EN16523-1, EN ISO 374-4, EN ISO 374-5 (EN ISO 374-5:2016, ASTM F1671).

CE2777

Balení obsahuje 100 kusů obourukých rukavic.

Přepravní karton obsahuje 10 balení.

Jedná se o zdravotní prostředek.

 Při zájmu o větší odběr nás neváhejte kontaktovat. 

Certifikát

Návod rukavice MERCATOR nitril (1).docx

 

Návod k použití uvedený na obalu výrobku by měl být použit spolu s informacemi dostupnými na www.mercatormedical.eu a pod QR kódem na obalu výrobku.

Použití: Před použitím zkontrolujte rukavice z hlediska jejich vhodnosti pro zamýšlenou činnost, oblasti použití a související rizika. Vyberte vhodnou velikost pro Vaše ruce. Velikost rukavic se může lišit v důsledku roztažení. Před použitím a také po nasazení rukavic zkontrolujte, zda nedošlo k poškození a nikdy nepoužívejte nevhodné nebo poškozené rukavice! Rukavice jsou určeny pro jedno použití a měly by být pravidelně měněny. Uvedením stupně ochrany nelze učinit žádné prohlášení o skutečné době ochrany na pracovišti, protože použitelnost ovlivňují další faktory, jako například: teploty, oděr nebo koncentrace chemikálií. Tyto rukavice neposkytují ochranu proti ohni, horku, chladu, elektrickému proudu, ionizujícímu záření nebo mechanickému nebezpečí. Při sundávání se nedotýkejte kontaminovaných míst rukavic.

Zvláštní pokyny: Odolnost proti chemikáliím byla testována v laboratorních podmínkách pouze na dlani a vztahuje se pouze na testované chemikálie při uvedených koncentracích. Odolnost se může lišit pro různé chemické koncentrace. Úrovně degradace signalizují změnu odolnosti rukavice při styku s testovanou chemikálií. Ochranný účinek rukavic proti mikroorganismům, jako jsou bakterie, houby a viry, byl testován v laboratorních podmínkách. Při použití může ochranný účinek výrazně poklesnout vlivem mechanického opotřebení, jako např. při pohybu, zaseknutí, oděru nebo chemickém rozkladu. V případě korozivních chemikálií je rozklad nejdůležitějším faktorem při výběru chemické ochranné rukavice. Rukavice mohou u citlivých lidí způsobit alergické reakce. Zvláštní opatrnost se doporučuje v případě známé přecitlivělosti. Ochranné rukavice by se neměly nosit pokud existuje nebezpečí zachycení v rotujících součástech stroje. 

Skladování: Rukavice musí být skladovány správně, tj. v krabicích v chladných a suchých místnostech. Teplu, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu se musíte vyhnout! Skladujte při teplotách od +5˚C do max. +35˚C.

Doba použitelnosti (expirace): Rukavice jsou trvanlivé za uvedených podmínek 5 let po datu výroby. Doby expirací jsou vždy uvedeny na obalu.

Likvidace: Likvidace podle platných předpisů o odpadech. Chemicky kontaminované rukavice by měly být likvidovány v souladu s předpisy o příslušných chemických látkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nitrilové
Počet kusů: 100 ks
Rukavice: Vyšetřovací, Rukavice, EN 374, EN 420, EN 455, CAT III

Nitrilové rukavice bez pudru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: