Septoderm spray 250ml. s rozprašovačem

Kód: BOC2411
Novinka
Značka: Schülke
176,70 Kč / ks 146,03 Kč bez DPH 176,70 Kč / 1 ks
Na dotaz, dodání do 3-5 dnů
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Jste zdravotník, který každodenně zachází s injekcemi, odběry krve nebo jinými drobnými zákroky? Pak víte, jak je důležitá nejen preciznost, ale i maximální bezpečnost pro vás a vaše pacienty. 

Obsah: 250 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S našim dezinfekčním sprejem získáváte spolehlivého pomocníka, který je vyvinut přímo pro potřeby profesionálů jako jste vy. Jeho unikátní složení na bázi alkoholu a KAS zaručuje rychlou a efektivní dezinfekci bez zbytečného čekání. Snadné použití ve formě spreje vám umožní rychlou aplikaci a díky širokému spektru účinnosti se nemusíte obávat žádných mikrobů.

Nejenže je Septoderm spray extrémně účinný proti bakteriím, virům, mykobakteriím, tuberkolobacilům a plísním, ale je také šetrný k vaší pokožce. Dermatologicky testovaná receptura zajišťuje, že i při častém používání nebude vaše kůže podrážděná.

Přesvědčivé důvody, proč zvolit Septoderm spray:

 1. Okamžitá a širokospektrální účinnost - Rychlá dezinfekce s garantovanými výsledky proti široké škále patogenů.
 2. Jednoduchost použití - Snadný postřik zajišťuje efektivní aplikaci bez zbytečného zdržování.
 3. Dermatologicky testováno - Bezpečný pro vaši kůži i při opakovaném používání.
 4. Ekonomická efektivita - Vysoká účinnost a rozumná cena znamenají, že dostanete více za méně.
 5. Profesionální standard - Vyvinuto a testováno pro splnění nároků zdravotnických profesionálů.

Se Septoderm sprayem si můžete být jisti, že děláte maximum pro bezpečnost a zdraví vašich pacientů. Investujte do kvality, vaše práce si to zaslouží.

Účinnost: 


Baktericidní (15 s.),  MRSA, levurocidní (15 s.), plně virucidní (BVDV, Vaccinia, MNV-Novirus 30 s., poliovirus, adenovirus 1 min.), mykobaktericidní (1 min.), tuberkulocidní (30 s.), fungicidní (30 s.).

Návod na použití:

Septoderm® spray se používá neředěný. Aplikuje se na suchou pokožku pomocí postřiku, nebo tamponem smočeným v přípravku. Před zákrokem dodržte expoziční čas (min. 15 s. nebo 1 min.), nebo nechejte důkladně přípravek na kůži zaschnout. Termoelektrické přístroje používejte až po úplném zaschnutí přípravku. Neaplikujte v blízkosti očí a sliznic, do ran a na poškozenou kůži.

Složení:
100 g septoderm® spray obsahuje následující aktivní látky:

 • 45 g etanol.
 • 30 g 2-propanol.
 • 0,5 g didecyldimethylammonium chlorid.

Zvláštní upozornění:
Určeno pro profesionální trh. Nebezpečí H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry, H319 Způsobuje vážné podráždění očí, H336 Může způsobit ospalost nebo závratě, P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Při manipulaci dodržujte ZÁKAZ KOUŘENÍ, P233 Uchovávejte obal těsně uzavřený, P260 Nevdechujte páry, P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí, P305+p351+p338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut vyplachujte čistou vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve výplachu, P337+p313 Přetrvává-li podráždění očí / VYHLEDEJTE LÉKAŘSKOU POMOC, OŠETŘENÍ. Nepoužívejte na sliznice, do otevřených ran, do očí a v jejich blízkosti. Termoelektrické přístroje používejte až po úplném zaschnutí přípravku. Nepoužívejte do otevřených ran, na sliznice, oči a jejich bezprostřední okolí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Skladovat v uzavřených obalech mimo zdroj sálavého tepla, ohně, nápojů a krmiv, potravin a slunečného záření.

První pomoc:

 • Při požití: Vypijte asi půl litru vlažné vody, nevyvolávejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Při nadýchání: Odstraňte zdroj expozice, vyhněte se fyzické námaze popř. vyhledejte lékařskou pomoc.
 • Při styku s kůží: V případě zjištění alergické reakce je doporučeno ukončit používání, popř. opláchnout velkým množstvím vody.

Typ přípravku:

 • Biocídní přípravek.

Skladování:

Skladujte v originálních, dobře uzavřených obalech mimo dosah ohně a tepelných zdrojů. Teplota skladování -10°C až + 25°C. Neskladujte na přímém slunečním záření. Skladujte mimo dosah dětí!

Pokyny na bezpečné zneškodnění přípravku a jeho obalu:

Prázdné obaly po jejich důkladném vypláchnutí předejte k recyklaci. Malé množství přípravku aplikovat v souladu s návodem k použití, větší množství předejte oprávněným firmám k likvidaci.

Výrobce:

Schulke CZ s.r.o., Lidická 445, 735 81 Bohumín.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce pokožky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: