Dezinfekční prostředek s hojivým účinkem

Dnes bychom Vám rádi představili jeden z produktů. Pracovně se u nás chytil název „Hojivka”. Jedná se Dezinfekční prostředek s hojivým účinkem.

Dalo by se říci, že jsme se při sestavování receptury a požadavků co by měla Hojivka umět, podívali i do historie a našli jsme něco co používali lékaři před cca 30 a více lety. Našli jsme „kouzelný” a bezpodmínečně fungující základ pro sestavení receptury a následnou výrobu.

Tím zázrakem z dávných dob je tělu naprosto přirozená látka. Dokonce taková, kterou si samo umí vyrobit, bohužel ale v nedostatečném množství. Jedná se o Kyselinu chlornou.

Vše je pro naše tělo naprosto přirozené a tak trochu z nás všech. Historie ukázala, že použití kyseliny chlorné v Dezinfekční prostředku s hojivým účinkem je opravdu dobrá volba. Vše nějakou dobu trvalo, ale dnes máme připravený Dezinfekční prostředek s hojivým účinkem, který nemá na trhu obdoby.

Jeho velkou výhodou je, že se dá použít na cokoliv. Ať už jako dezinfekce a nebo podporu hojení rány. Vždy udělá obě služby ve stejný čas.

Zákazníci, kteří už Hojivku odebírají ji používají na spoustu věcí. Nebudu jmenovat všechny, vyberu jen některé:

  • Na podporu hojení dekubitů (proleženin).
  • Na podporu hojení při mechanickém poranění pokožky (velmi oblíbená je mezi diabetiky, kteří mají díky své nemoci proces hojení velmi zdlouhavý a náročný).
  • Na dezinfekci rukou do kabely, nebo do provozu.
  • Na dezinfekci a podporu hojení po různém hmyzím štípnutí, kousnutí.
  • Na spálená záda ze sluníčka.
  • Na různé vyrážky, exémy a další kožní problémy.
  • Na podporu léčky mykóz a mnohé další.

Dezinfekční prostředek s hojivým účinkem je opravdový parťák do nepohody a do jakéhokoliv prostředí. Velmi oblíbený je i mezi dětmi, protože nepálí a tak dětem nezpůsobuje další bolest v rámci dezinfekce rány.

Co říci závěrem? Snad jen to, že naše babičky věděly, co opravdu funguje a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky ani podráždění a nám se podařilo tyto poznatky transformovat do produktu 21. století. 

PS: Dezinfekční prostředek splňuje všechny potřebné legislativní podmínky.