Jak snížit nemocnost u vašich zaměstnanců - dezinfekcí vzduchu

Krásný dobrý den,

Dnes se s Vámi chci podělit o zkušenosti, které jsem získal za poslední rok v oblasti nemocnosti zaměstnanců a z recenzí od našich zákazníků.

Možná si říkáte, co to asi tak může být.
Nebudu Vás dlouho napínat a podělím se s Vámi o to co nám ve firmě a také u našich zákazníků z řad zdravotnických a sociálních zařízení zafungovalo proti šíření rýmiček, kašlíků a následného onemocnění zaměstnance, nebo uživatele zdravotního, sociálního zařízení.

Cca před rokem jsme začali vzduch ve společných prostorech dezinfikovat a čistit tělu přirozenou látkou a zároveň jsme začali hlídat vlhkost vzduchu v místnostech, kde byli naši zaměstnanci převážnou část své pracovní doby.

Netrvalo to dlouho a výsledky se dostavili, rapidně nám klesla nemocnost zaměstnanců, zamezili jsem šíření respiračních onemocnění a zvýšili jsem aktivitu každého našeho člena v týmu.

Způsob jakým jsem to udělali byl velice jednoduchý.

Do společných a hodně navštěvovaných prostor jsem umístili zvlhčovač vzduchu, který hlídal vlhkost vzduchu, která by dle odborné veřejnosti měla být mezi 45-65%, tím jsme dosáhli lepší výkonosti našich pracovníků a když už jsme vzduch zvlhčovali, spojili jsme příjemné s užitečným a začali jsme vzduch zároveň zbavovat všech virů, bakterií, sporů a dalších podobných bacilů, kteří zapříčiňovali šíření respiračních onemocnění.

Po prvních pár dnech byli znát první výsledky – výkonnější a zdravější zaměstnanci.

Tento způsob péče o naše zaměstnance praktikujeme už cca rok a musím konstatovat, že nemám problém s tím, že bych měl nemocné zaměstnance. A co víc, ani Covid-19 se nám ve firmě nešířil.
Dalo by se říci, že jsme touto složitou dobou prošli bez ztráty kytičky.

Celé to kouzlo, které u nás fungovalo a funguje se jmenuje Dezinfekce vzduchu a zvlhčovač vzduchu.

Ba co víc, podobné, nebo ještě lepší výsledky nám sdělují naši zákazníci z řad zdravotnických a sociálních zařízení.

Na toto téma bychom si mohli psát obsáhlé články, ale tím Vás teď nebudu zatěžovat, každý z nás ví, jak to funguje a věřím, že Vám moje zkušenosti budou nápomocné ať už ke snížení nemocnosti Vašich zaměstnanců, nebo pacientů a klientů.

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy, nebo předvedeme, jak jsme to udělali u nás.

Mějte se krásně a přeji Vám a Vašim zaměstnancům hodně zdraví.