Nitrilové rukavice bez pudru - černé 100 ks

Kód: RUKNITC001/S RUKNITC001/M RUKNITC001/L RUKNITC001/XL Zvolte variantu
Značka: easyCARE
168,46 Kč –46 %
1086 nitrilky cerne kopie
168,46 Kč –46 % 89,60 Kč / balení 80 Kč bez DPH 0,90 Kč / 1 ks 0,90 Kč / 1 ks 0,90 Kč / 1 ks 0,90 Kč / 1 ks
Skladem Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
23.5.2024 16.10.2024 16.10.2024 16.10.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Nitrilové rukavice jsou určené k ochraně před viry, bakteriemi, tekutinami.

Splňují normy: EN420, EN374, EN 455, CATIII

CATIII - osobní ochranný prostředek

Získejte slevu při objednávce 10 bal a více 2-5%

Při zájmu o velkoodběr nás kontaktujte a získejte velkoobchodní ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nitrilové rukavice jsou určené k ochraně před viry, bakteriemi, tekutinami. Pro maximální bezpečnost doporučujeme jednorázové použití. Nitril jako výrobní materiál přináší komfort pro uživatele, neobsahuje latexové proteiny ( způsobující alergické reakce) snižuje únavu rukou. 

Více informací a rad, jak vybrat ty nejlepší nitrilové rukavice najdete v našem článku zde

Rukavice jsou vhodné pro použití v: 

  • Zdravotnictví
  • Sociální služby
  • Potravinářství
  • Průmysl

 Získejte slevu při objednávce 10 bal a více 2-7%

 

Při zájmu o větší odběr nás kontaktujte

 

Pružnost rukavic

Rukavice černé dokumenty

Návod rukavice ZARYS nitril (1).docx

 

Použití: Před použitím zkontrolujte rukavice z hlediska jejich vhodnosti pro zamýšlenou činnost, oblasti použití a související rizika. Vyberte vhodnou velikost pro Vaše ruce. Velikost rukavic se může lišit v důsledku roztažení. Před použitím a také po nasazení rukavic zkontrolujte, zda nedošlo k poškození a nikdy nepoužívejte nevhodné nebo poškozené rukavice! Rukavice jsou určeny pro jedno použití a měly by být pravidelně měněny. Uvedením stupně ochrany nelze učinit žádné prohlášení o skutečné době ochrany na pracovišti, protože použitelnost ovlivňují další faktory, jako například: teploty, oděr nebo koncentrace chemikálií. Tyto rukavice neposkytují ochranu proti ohni, horku, chladu, elektrickému proudu, ionizujícímu záření nebo mechanickému nebezpečí. Při sundávání se nedotýkejte kontaminovaných míst rukavic.

Zvláštní pokyny: Odolnost proti chemikáliím byla testována v laboratorních podmínkách pouze na dlani a vztahuje se pouze na testované chemikálie při uvedených koncentracích. Odolnost se může lišit pro různé chemické koncentrace. Úrovně degradace signalizují změnu odolnosti rukavice při styku s testovanou chemikálií. Ochranný účinek rukavic proti mikroorganismům, jako jsou bakterie, houby a viry, byl testován v laboratorních podmínkách. Při použití může ochranný účinek výrazně poklesnout vlivem mechanického opotřebení, jako např. při pohybu, zaseknutí, oděru nebo chemickém rozkladu. V případě korozivních chemikálií je rozklad nejdůležitějším faktorem při výběru chemické ochranné rukavice. Rukavice mohou u citlivých lidí způsobit alergické reakce. Zvláštní opatrnost se doporučuje v případě známé přecitlivělosti. Ochranné rukavice by se neměly nosit pokud existuje nebezpečí zachycení v rotujících součástech stroje. 

Skladování: Rukavice musí být skladovány správně, tj. v krabicích v chladných a suchých místnostech. Teplu, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu se musíte vyhnout! Skladujte při teplotách od +5˚C do max. +35˚C.

Doba použitelnosti (expirace): Rukavice jsou trvanlivé za uvedených podmínek 5 let po datu výroby. Doby expirací jsou vždy uvedeny na obalu.

Likvidace: Likvidace podle platných předpisů o odpadech. Chemicky kontaminované rukavice by měly být likvidovány v souladu s předpisy o příslušných chemických látkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rukavice
Barva: černá
Materiál: Nitril
Počet kusů: 100 ks
Rukavice: Vyšetřovací, EN 374, EN 420, EN 455, CAT III

Pružnost rukavic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: