Rukavice vinylové bez pudru vel. XL

Kód: RUKVIN001XL
Výprodej
333,76 Kč –81 %
0001568 vinylove rukavice baleni 100 ks 550
333,76 Kč –81 % 61,60 Kč / balení 55 Kč bez DPH
Objednáno, skladem do 5-ti prac.dnů
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vinylové nepudrované rukavice. 

Velikost "XL".

Při zájmu o větší odběr nás kontaktujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinylové rukavice jsou nejzákladnější stupeň ochrany. Díky pevnosti materiálu jsou vhodné spíše na krátkodobé použití a v prostředí, kde se nepoužívají chemické látky a rozpouštědla.

Vinylové rukavice jsou vhodné pro práci v suchém prostředí se stabilní teplotou.

Jejich velkou výhodou je pevnost materiálu, který se částečně přizpůsobí ruce uživatele. 

Více informací o vinylových rukavicích můžete získat v našem článku zde

Námi distribuované vinylové rukavice splňují následující normy: 

  • OOP (PPE): osobní ochranná pomůcka kategorie III., EU 2016/425, EN 455, EN 420, testováno dle standartu EN ISO 374 - 1,5 , EN 374 - 2,4 , EN 16523-1:2015
  • Medicínské (Medical): MDR 2017/745, klasifikace I.

100 kusů obourukých rukavic v balení.

Návod rukavice ZARYS vinil.docx

Při zájmu o větší odběr nás kontaktujte.

Použití: Před použitím zkontrolujte rukavice z hlediska jejich vhodnosti pro zamýšlenou činnost, oblasti použití a související rizika. Vyberte vhodnou velikost pro Vaše ruce. Velikost rukavic se může lišit v důsledku roztažení. Před použitím a také po nasazení rukavic zkontrolujte, zda nedošlo k poškození a nikdy nepoužívejte nevhodné nebo poškozené rukavice! Rukavice jsou určeny pro jedno použití a měly by být pravidelně měněny. Uvedením stupně ochrany nelze učinit žádné prohlášení o skutečné době ochrany na pracovišti, protože použitelnost ovlivňují další faktory, jako například: teploty, oděr nebo koncentrace chemikálií. Tyto rukavice neposkytují ochranu proti ohni, horku, chladu, elektrickému proudu, ionizujícímu záření nebo mechanickému nebezpečí. Při sundávání se nedotýkejte kontaminovaných míst rukavic.

Zvláštní pokyny: Odolnost proti chemikáliím byla testována v laboratorních podmínkách pouze na dlani a vztahuje se pouze na testované chemikálie při uvedených koncentracích. Odolnost se může lišit pro různé chemické koncentrace. Úrovně degradace signalizují změnu odolnosti rukavice při styku s testovanou chemikálií. Ochranný účinek rukavic proti mikroorganismům, jako jsou bakterie, houby a viry, byl testován v laboratorních podmínkách. Při použití může ochranný účinek výrazně poklesnout vlivem mechanického opotřebení, jako např. při pohybu, zaseknutí, oděru nebo chemickém rozkladu. V případě korozivních chemikálií je rozklad nejdůležitějším faktorem při výběru chemické ochranné rukavice. Rukavice mohou u citlivých lidí způsobit alergické reakce. Zvláštní opatrnost se doporučuje v případě známé přecitlivělosti. Ochranné rukavice by se neměly nosit pokud existuje nebezpečí zachycení v rotujících součástech stroje. 

Skladování: Rukavice musí být skladovány správně, tj. v krabicích v chladných a suchých místnostech. Teplu, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu se musíte vyhnout! Skladujte při teplotách od -10˚C do max. +40˚C.

Doba použitelnosti (expirace): Rukavice jsou trvanlivé za uvedených podmínek 5 let po datu výroby. Doby expirací jsou vždy uvedeny na obalu.

Likvidace: Likvidace podle platných předpisů o odpadech. Chemicky kontaminované rukavice by měly být likvidovány v souladu s předpisy o příslušných chemických látkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vinylové
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: