Vyšetřovací rukavice vinyl/nitril blend SETINO

Kód: RUKVIT002/S RUKVIT002/M RUKVIT002/L RUKVIT002/XL Zvolte variantu
Výprodej
Značka: Setino
82,38 Kč 82,38 Kč 82,38 Kč 82,38 Kč od 82,38 Kč –13 % –13 % –13 % –32 % až –32 %
Vyšetřovací rukavice vinyl/nitril blend SETINO
82,38 Kč 82,38 Kč 82,38 Kč 82,38 Kč od 82,38 Kč –13 % –13 % –13 % –32 % až –32 % 71,27 Kč / balení 71,27 Kč / balení 71,27 Kč / balení 56 Kč / balení od 56 Kč / balení 63,63 Kč bez DPH 63,63 Kč bez DPH 63,63 Kč bez DPH 50 Kč bez DPH od 50 Kč bez DPH 0,71 Kč / 1 ks 0,71 Kč / 1 ks 0,71 Kč / 1 ks 0,56 Kč / 1 ks
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
19.9.2024 19.9.2024 19.9.2024 19.9.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Kvalitní ochranné pravolevé rukavice bez pudru splňující normy ochrany EN374 a EN455, CAT III - osobní ochranný prostředek

Získejte slevu při objednávce 10 bal a více 2-5%

Při zájmu o velkoodběr nás kontaktujte a získejte velkoobchodní ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinyl/ Nitril (VITRIL) je směsí nitrilu a vinylu, kdy rukavice samozřejmě splňují všechny ochranné normy a požadavky jako nitrilové rukavice. Díky kombinaci materiálů se cena těchto rukavic nezvyšuje tak razantním tempem jako u čistě nitrilových rukavic. 

Díky kombinaci materiálů najdou rukavice své uplatnění nejen ve zdravotnictví, kde se stávají čím dál více oblíbené a někteří naši zákazníci jimi dokonce nahrazují latexové rukavice a čistě nitrilové rukavice. Což svědčí o jejich kvalitě. 

Vitrilové rukavice si získávají velkou oblibu i v oblasti služeb. Mezi častými zákazníky, kteří se pro tyto rukavice vracejí a chválí si je, jsou pedikérky, manikérky, kosmetičky, kadeřnice a kadeřníci. 

Nedílnou součástí se stávají i v úklidových firmách, kde jimi nahrazují klasické silné úklidové rukavice. Odolnost rukavic vůči chemikáliím používaných při úklidu je více než dostačující a dokonce i při používání dezinfekce. 

 

Vitrilové rukavice SETINO jsou tedy vhodné pro použití ve: 

- zdravotnictví

- službách

- úklidových firmách

- průmyslu

- v potravinářské výrobě

- ve výrobě

- laboratořích

- atp. 

 Získejte slevu při objednávce 10 bal a více 2-7%

Se žádostí o vzorek, nebo při velkoodběru nás neváhejte kontaktovat. 

 

Certifikáty Setino

Návod rukavice vitril Setino CZ (1)

 

Použití: Před použitím zkontrolujte rukavice z hlediska jejich vhodnosti pro zamýšlenou činnost, oblasti použití a související rizika. Vyberte vhodnou velikost pro Vaše ruce. Velikost rukavic se může lišit v důsledku roztažení. Před použitím a také po nasazení rukavic zkontrolujte, zda nedošlo k poškození a nikdy nepoužívejte nevhodné nebo poškozené rukavice! Rukavice jsou určeny pro jedno použití a měly by být pravidelně měněny. Uvedením stupně ochrany nelze učinit žádné prohlášení o skutečné době ochrany na pracovišti, protože použitelnost ovlivňují další faktory, jako například: teploty, oděr nebo koncentrace chemikálií. Tyto rukavice neposkytují ochranu proti ohni, horku, chladu, elektrickému proudu, ionizujícímu záření nebo mechanickému nebezpečí. Při sundávání se nedotýkejte kontaminovaných míst rukavic.

Zvláštní pokyny: Odolnost proti chemikáliím byla testována v laboratorních podmínkách pouze na dlani a vztahuje se pouze na testované chemikálie při uvedených koncentracích. Odolnost se může lišit pro různé chemické koncentrace. Úrovně degradace signalizují změnu odolnosti rukavice při styku s testovanou chemikálií. Ochranný účinek rukavic proti mikroorganismům, jako jsou bakterie, houby a viry, byl testován v laboratorních podmínkách. Při použití může ochranný účinek výrazně poklesnout vlivem mechanického opotřebení, jako např. při pohybu, zaseknutí, oděru nebo chemickém rozkladu. V případě korozivních chemikálií je rozklad nejdůležitějším faktorem při výběru chemické ochranné rukavice. Rukavice mohou u citlivých lidí způsobit alergické reakce. Zvláštní opatrnost se doporučuje v případě známé přecitlivělosti. Ochranné rukavice by se neměly nosit pokud existuje nebezpečí zachycení v rotujících součástech stroje. 

Skladování: Rukavice musí být skladovány správně, tj. v krabicích v chladných a suchých místnostech. Teplu, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu se musíte vyhnout! Skladujte při teplotách od +5˚C do max. +35˚C.

Doba použitelnosti (expirace): Rukavice jsou trvanlivé za uvedených podmínek 3 roky po datu výroby. Doby expirací jsou vždy uvedeny na obalu.

Likvidace: Likvidace podle platných předpisů o odpadech. Chemicky kontaminované rukavice by měly být likvidovány v souladu s předpisy o příslušných chemických látkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitrilové
Materiál: Vinyl/nitril
Ochrana: Ochranné
Počet kusů: 100 ks
Rukavice: Vyšetřovací, EN 374, EN 455, CAT III
Značka: Setino

Ukázka rukavic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: